درباره ما

مقدمه

وب سایت جابوگرام در سال 1395 بر پایه یک ایده طراحی شد تا با اصلاح بخش بزرگی از روش های سنتی اشتباه در حوزه مشاغل که عامل هدر رفتن نیروی انسانی کشور است دریچه ای نو برای شکوفایی اقتصادی باشد.
در سالهای اخیر همه ی ما شاهد این موضوع بوده ایم که اکثر صاحبان مشاغل در هر بخشی که فعالیت می کنند از وضع کسب و کار خود گلایه می کنند و مشکل اصلی را در کمتر شدن سطح درآمد اقشار مختلف جامعه می دانند، اما مشکل کجاست؟! آیا واقعا دلایل ارائه شده قانع کننده هستند؟! درباره مزایای همکاری با ما چقدر اطلاع دارید؟!
با گسترش فضای مجازی کسانی که هنوز از این شبکه به صورت حرفه ای استفاده نکرده اند هر روز که میگذرد فضا را برای فعالیت های خود تنگ تر می بینند و این امر باعث شده توازن بخش اقتصادی که پایه های قدرت در یک کشور مستقل را تشکیل می دهد از بین برود. تنها همین مسئله باعث شده بسیاری از مشاغل کاذب بشوند و کارایی واقعی خود را از دست بدهند. اما در این میان جابوگرام آماده است تمامی مشاغل ذکر شده را به منبع درآمد دوم برای متقاضیان تبدیل کند و مانع هدر رفتن سرمایه ها بشود که امیدواریم با پیوستن به ما و آشنایی بیشتر با اهداف جابوگرام این سرمایه ها در بخش تولید و رفع نیاز های کشور به کار گرفته شود.

فعالیت ها

جابوگرام از بخش های مختلفی تشکیل شده که همه آنها در مسیر تحقق اهداف ذکر شده می باشد و به دلیل انتخاب دامین jobogram امکان گسترش پذیری در تمامی حوزه های شغلی به صورت داخلی و بین المللی وجود دارد، کافیست نوع فعالیت خود را از بخش تماس با ما با همکاران ما در بخش پشتیبانی در میان بگذارید تا برای رونق کسب و کار شما به صورت حرفه ای دست بکار شویم.

ویژگی ها

  • امکان گسترش پذیری در تمامی حوزه های شغلی
  • طراحی بخش های مختلف بر اساس آخرین استانداردها
  • اهداف مشخص
  • تعریف مسیر حرکت در تمامی ضمینه ها

اهداف

تحول و انقلاب اقصادی در کشور، میگویید چگونه ؟!
با ما باشید و به ما بپیوندید تا در کنار هم گامی بزرگ در بالا بردن توان اقصادی کشور برداریم. بیایید تحت هیچ فشاری سر به زیر نیاوریم تا جهان یکباره دیگر به شکوه ایران و ایرانی پی ببرد.