کتاب و آثار

معرفی کتاب همسایه بغلی

کتاب «همسایه بغلی: شبی شوم برای بچه قلدر‌ها» نوشته گری گیزلین اولین کتاب از نسخه سه‌گانه همسایه بغلی است که نسخه سوم هنوز منتشر نشده؛ این کتاب در سبک های معمایی،تخیلی و با اندکی چاشنی ترس آمیخته شده است تا بیشتر در خور رده‌‌سنی خود یعنی نوجوانان باشد. روایت کتاب از زبان نوجوان شخصیت اول داستان بازگو می‌شود و محتویات کتاب بیشتر در بردارنده تجزیه و تحلیل ذهن همین شخصیت است. ناگفته نماند که این رمان در سال ۲۰۱۸ منتشر شده و زیاد از حال و هوای معاصر دنیای امروز دور نیست.

همسایه بغلی با روندی کند و طاقت فرسا پیش می‌رود به طوری که می‌شد از همان ابتدا چندین فصل از کتاب را کم کرد، با این حال گری گیزلین تمام توان خود را برای فصل های پایانی کتاب به کار گرفته و همین اتفاقات پی در پی و هیجانی اواخر کتاب باعث شده که این کتاب به اثری خوب با ارزش خواندن تبدیل شود، البته ببخشید با ارزش شنیدن!

نسخه صوتی کتاب

همسایه بغلی تمامی محبوبیت خود را در کشور ما، مدیون نسخه صوتی با صدای زیبای سعید شیخ‌زاده، دوبلور صدا آشنای سینما است؛ بدون نسخه صوتی، این کتاب برای افراد خارج از رده‌سنی به یک کتاب ملال آور و کسل کننده تبدیل می‌شد. مهارت آقای شیخ‌زاده در اجرای حالات مختلف باعث شده که با کمی تخیلات ذهنی شنونده، این اثر به همانند یک فیلم تبدیل شود.

در اخر پیشنهاد می‌کنم که ویدیو معرفی از این کتاب رو با صدای گوینده فارسی تماشا کنید.

شما می‌توانید نسخه صوتی و الکترونیک این کتاب رو از فروشگاه ها و اپلیکیشن های معتبر ایرانی به راحتی و با قیمت مناسب نسبت به نسخه چاپی، خریداری کنید.

نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را در رابطه با مقاله و کتاب همسایه بغلی، با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *